با نزدیک شدن به سال جدید، سازنده‌های گوشی‌های هوشمند می‌خواهند آخرین مدل از فناوری و ساخته خود را برای فروش به بازار عرضه کنند. به همین دلیل می‌توان اطلاعات جدید و جالبی که از Oppo Find X5 قرار داده‌اند را مورد بررسی قرار داد. این اطلاعات به‌روزترین خبرهای به دست آمده از Oppo Find X5 است که به تازگی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

Oppo Find X5 در سال جدید

Oppo Find X5 در سال جدید
OPPO Reno7 New Year Edition in red velvet colour launched.

بر اساس منابع به دست آمده از سایت Weibo ادعا داشته‌اند که سری جدید Oppo Find X5 می‌خواهد برای سال جدید در 2 نوع وارد بازار شود. این 2 نوع شامل چیپست Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 و MediaTek Dimensity 9000 هستند.

به علاوه اسنپدراگون نیز با چیپست NPU نیز عرضه می‌شود که از طریق برند چینی MariSilicon X تولید می‌شود و به دست خریداران می‌رسد. با وجود همه این اطلاعات، هنوز مشخص نشده که آیا نسخه مدیاتک از سری Find X5 می‌تواند از NPU داخلی بهره‌مند شود یا خیر.

قرار است در مدت زمانی نه چندان دور در این مورد نیز اطلاعات لازم را بررسی کرده و در اختیار مردم قرار دهند.

برای افرادی که از مدل گوشی هوشمند اوپو Find X5 اطلاعی ندارند بهتر است توضیح داده شود که MariSilicon X NPU اولین چیپست مبتنی بر تصویربرداری در این برند است.

تراشه جدید آن که از نوع 6 نانومتری TSMC است به هدف بهبود بخشیدن در گوشی‌های هوشمند ساخته شده است. این شرکت قبلا نیز اعلام کرده بود که گوشی‌های Find X دارای NPU جدید هستند.

بنابراین طرفداران این گوشی می‌توانند اطمینان حاصل کنند که این اخبار مطابق با برنامه‌های واقعی و اصلی این شرکت است.

با این وجود هنوز به طور یقین مطمئن نشده‌اند که آیا Oppo Find X5 در 2 نوع مختلف عرضه خواهد شد یا در یک نوع. در آینده‌ای نزدیک در این مورد نیز می‌توان به اطمینان کامل رسید.