تلفن‌های هوشمند در سال‌های اخیر بخش زیادی از زندگی ما را تصاحب کرده اند و به همراه همیشگی ما تبدیل شده اند. کاربردهای زیاد این دستگاه‌های کوچک باعث شده، همیشه و همه‌جا آن‌ها را همراه خود داشته باشیم. کارهای روزمره خود را با آن انجام می‌دهیم، با دوستان و آشنایان خود از طریق شبکه‌های اجتماعی ارتباط برقرار می‌کنیم و کلی کارهای دیگر که همه ما با آن آشنا هستیم.

یکی از فعالیت‌های پرطرفدار که با گوشی انجام می‌شود، انجام بازی‌های موبایلی است. اما به دلیل زیاد بودن بازی‌ها و تنوع بسیار بالای آن ممکن است برای پیدا کردن بازی‌های سرگرم کننده و نه چندان سنگین، با چالش‌هایی روبرو شویم. در این پست به معرفی چند بازی با حجم نه چندان زیاد اما سرگرم کننده می‌پردازیم که شما می‌توانید در مواقع استراحت یا در مترو و مواقع انتظار انجام دهید. همه بازی‌های معرفی شده بدون اینترنت اجرا می‌شوند و می‌توانید در هر محیطی از آن‌ها لذت ببرید.

1- بازی پارک کردن همزمان خودروها ( Park Master )

اولین بازی مربوط به پارک کردن خودروهاست. در این بازی هدف شما این است که خودروی مشخص شده را در محل تعیین شده پارک کنید. با پیش رفتن در بازی با مراحل سخت تری مواجه می‌شوید که باید چند خودرو را همزمان پارک کنید. در واقع با مشخص کردن مسیر حرکت خودرو، آن را به محل تعیین شده هدایت می‌کنید و در این راه باید مراقب موانع و دیگر خودروها باشید که با آن‌ها برخورد نکنید. توصیه می‌کنم در حین بازی اینترنت خود را خاموش کنید که از شر تبلیغات مزاحم آن در امان باشید.

دانلود نسخه اندرویدی

دانلود نسخه iOS

 

2- بازی خراب کردن آجرها ( Bricks Breaker Quest )

این سبک بازی‌ها که مربوط به خراب کردن آجرهای شماره دار است، محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و به بازی‌های مترویی معروف شده‌اند. این بازی در همین سبک است و شما باید با تعیین محل حرکت توپ خود آجرها را خراب کنید و ستاره‌های بازی را به دست آورید. هدف شما در این بازی خراب کردن آجرهایی است که پس از هر بار شلیک شما یک پله پایین تر می‌آِیند و شما باید از رسیدن آجرها به پایین ترین سطح جلوگیری کنید. در ویدیو زیر بخشی از بازی را می‌توانید مشاهده کنید.

 

دانلود نسخه اندرویدی 

دانلود نسخه iOS 

 

3- بازی جذاب HitMasters

این بازی یک بازی جذاب و جدید است که با توجه به داشتن مراحل و انواع مختلف آن خیلی طول می‌کشد تا به یک بازی خسته کننده تبدیل شود. در این بازی شما باید با تعداد تیر مشخصی که در اختیار دارید افرادی را هدف بگیرید. بازی در پنج حالت مختلف است که برای باز شدن آن‌ها باید مراحل بازی را تکمیل کنید. هر کدام از این مراحل جذابیت‌های خود را دارد. برای آشنایی بیشتر با بازی، ویدیو زیر را تماشا کنید.

دانلود نسخه اندرویدی 

دانلود نسخه iOS 

 

4- بازی Rescue Cut

بازی چهارم یک بازی نسبتا معروف است که احتمالا با آن مواجه شده باشید. تلاش برای نجات کسی که با طناب از جایی آویزان شده است، کوتاهترین تعریفی است که می‌توان برای این بازی ارائه داد. شما در این بازی باید موانع و دام هایی که بر سر راه است را یکی یکی از میان بردارید و فرد مورد نظر را نشان دهید. ویدیو زیر روند بازی را بهتر به نمایش می‌گذارد.

 

دانلود نسخه اندرویدی 

دانلود نسخه iOS 

 

5- بازی FunRace 3D

اگر اهل بازی‌های موبایلی باشید احتمالا تا به حال با آدمک معروف این بازی آشنا شده‌اید. هدف نهایی این بازی زودتر رسیدن به خط پایانی است که برای رسیدن به آن باید از موانعی عبور کنید. رقیبان شما در این بازی افراد واقعی نیستند و بدون نیاز به اینترنت می‌توانید این بازی را انجام دهید. ویدیو زیر را برای آشنایی بیشتر با بازی تماشا کنید.

 

دانلود نسخه اندرویدی

دانلود نسخه iOS

امیدواریم که مطالعه این پست برای شما عزیزان کاربردی بوده باشد. به نظر شما کدام یک از این بازی‌ها جذابیت بیشتری دارد؟ با نظرات خود ما را در بهتر شدن محتوای وبسایت یاری کنید.