علاالدین؛ قلب تپنده موبایل ایران

پاساژ علاالدین که در تقاطع حافظ و جمهوری واقع شده است از معروف ترین پاساژ های ایران است. عملیات ساخت این پاساژ در سال ۷۴ شروع شد و پس از ۴ سال یعنی  سال ۷۸ واگذاری فروشگاه‌های آن آغاز شد. حدود۸۰۰ واحد تجاری در زمینه کامپیوتر و قطعات جانبی فعالیت خود را در این مجتمع آغاز و پس از گسترش مجموعه، تعداد این فروشگاه‌ها به ۱۱۰۰ واحد رسید. با رونق گرفتن بازار موبایل در ایران مجموعه پاساژ علاالدین به اولین بزرگ‌ترین مرکز خرید و فروش گوشی موبایل و لوازم جانبی ایران تبدیل شد و امروز علاالدین بورس و مرجع موبایل کشور است و اکثر برند‌های معتبر در این پاساژ نمایندگی‌های فعال دارند.

پاساژ علاالدین | علاالدین | گوشی | قیمت گوشی
پاساژ علاالدین | علاالدین | گوشی | قیمت گوشی

به صورت تقریبی روزانه حدود ۳۰ هزار نفر از این پاساژ بازدید می‌کنند و کمتر کسی است که برای خرید گوشی موبایل به فکر مراجعه به پاساژ علاالدین نیافتد. در حال حاضر فروشندگان موبایل در سراسر کشور کالای خود را از پاساژ علاالدین تامین می‌کنند.

هم اکنون مجموعه علاالدین با ۹ طبقه تجاری و حدود ۱۱۰۰ فروشگاه زمینه اشتغال بیش از ۴۰ هزار نفر را فراهم نموده است و با گسترش این مجموعه سعی در اشتغال زایی تعداد بیشتری از هموطنان کشور را دارد.

دفتر نظارت بر شکایات مردمی: از آنجا که خریداران زیادی برای تهیه گوشی به پاساژ علاالدین مراجعه می‌کنند و ممکن است اختلاف و یا شکایتی بین فروشندگان و خریداران پیش بیاید، دفتری در نظر گرفته شده است که خریدار در صورت وجود اختلاف و یا شکایت احتمالی از فروشندگان می‌تواند شکایات خود را مطرح کند تا سریعا رسیدگی شود.

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مجموعه علاءالدین می باشد. Copyright © 2019 by AlaedinGroup