با نزدیک شدن به تاریخ تقریبی رونمایی از پرچم‌دار تازه گلکسی نوت 10 و انتشار شایعه‌ها و خبرهای متعدد درباره آن، می‌توانیم ادعا کنیم که دیگر نکته ناگفته‌ای درباره این پرچم‌دار 2019 سامسونگ باقی نمانده است. برای مثال، حالا می‌دانیم که نوت 10 با پنل نمایش مجهز به ناچ حفره‌ای مخصوص برای تعبیه دوربین سلفی توسعه یافته اما این ناچ برخلاف گلکسی اس 10 به جای گوشه در میانه عرض قرار گرفته است. همچنین می‌دانیم که یک مدل دیگر از پرچم‌دار نوت 10 قرار است با دوربین اصلی چهارگانه معرفی شود و قابلیت‌های قلم استایلوس آن هم احتمالا مانند نسل قبلی خواهد بود.

همان‌طور که گفتیم، سامسونگ دو مدل گلکسی نوت 10 را برای امسال در نظر گرفته است که پیش از این گفته می‌شد اسامی‌شان نوت 10 و نوت 10 پرو خواهد بود. از طرفی تصاویر زنده تازه‌ای منتسب به این پرچم‌دار بزرگ منتشر شده است که از نام‌گذاری آن تحت عنوان گلکسی نوت 10 پلاس خبر می‌دهد. به نظر می‌رسد که سامسونگ تصمیم گرفته است از همان روند نام‌گذاری قبلی در سری گلکسی اس در خانواده نوت خود هم استفاده کند. بدین ترتیب گلکسی نوت 10 پرو در شایعه‌های قبلی حالا گلکسی نوت 10 پلاس نام دارد.

این گوشی پرچم‌دار روز گذشته در برخی تصاویر زنده و شبکه اجتماعی توییتر و توسط کاربر TechTalkTV فاش شد. این تصاویر هم مانند سایر تصاویر زنده‌ ابتدایی از گوشی‌های هوشمند، کیفیت بسیار پایینی دارند اما برخی جزئیات درونشان وجود دارد که می‌تواند صحتشان را به خوبی مورد تأیید قرار دهد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، ناچ حفره‌ای مخصوص دوربین سلفی در میانه عرض پنل جلو و در بخش بالایی قرار گرفته است و همچنین کوچک‌تر از ناچ موجود در گلکسی اس 10 امسال طراحی شده است. با نگاهی عمیق‌تر می‌توان متوجه محافظ صفحه نمایش هم روی پنل نوت 10 پلاس شد. به نظر می‌رسد که این محافظ صفحه نه چندان حرفه‌ای توسط سازنده روی گوشی قرار گرفته باشد. نمای پنل پشتی که درواقع اولین تصویر زنده متعلق به گلکسی نوت 10 تا امروز به شمار می‌رود، بسیار تار و بی کیفیت است. البته همچنان می‌توانیم دوربین اصلی با لنزهای چهارگانه را در آن ببینیم.

هنوز هیچ منبعی صحت صد درصدی این تصاویر را مورد تأیید قرار نداده است اما اگر صحت داشته باشند، اولین تصاویر زنده متعلق به پرچم‌دار گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ به شمار می‌روند.